Milan Kunc

(1944)

Velký duch
olej na plátně,1982
v 160 ✕ š 200 cm

Provenience: sbírka Agency for Modern Artist, Düsseldorf s č. 69, sbírka Horst P. Wichmann | Vystavováno: Galleria d'arte moderna, Bologne, 1982 - 1983 | nerámováno Autor dílo namaloval po svých cestách na jih USA v 80. letech, kdy pobýval v Novém Mexiku u indiánského kmene Navajos.