Oldřich Eichler

(1941 - 2014)

Narodil se 18. července v Byškovicích u Prahy. Zemřel v roce 2014. Studoval umělecká řemesla v Turnově a poté pražskou UMPRUM u prof. Nušla. Pracoval jako malíř - grafik ve výtvarném ateliéru Státního divadla v Brně. Ve své volné tvorbě se zabýval malbou.

Výboj
olej na plátně,1993
v 42, 5 ✕ š 40 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Světlo
olej na plátně,1994
v 55 ✕ š 50 cm

rámováno