Otto Laube

(1927 - 1997)

Narodil se 20. května 1927 a zemřel 10. srpna 1997. V roce 1967 vystudoval SUPŠ v Hradci Králové a následně se věnoval malířství a teorii barev, vytvářel také tapiserie a textilní obrazy. V roce 1988 byly jeho obrazy vystaveny na výstavě Salón pražských výtvarných umělců '88.

Večer
olej na plátně,1970
v 50 ✕ š 70 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny