Petr Balíček

(1942 - 2020)

Narodil se 19. ledna 1942 ve Svratce, zemřel 2. května 2020 v Hradci Králové. Český genetik, vědecký pracovník, pedagog, fotograf a malíř. Absolvent Přírodovědecké fakulty UK v Praze, RNDr., CSc., pracoval jako genetik ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové. Člen Unie výtvarných umělců, má za sebou přes 30 samostatných výstav, několik desítek výstav se skupinou Setkání a účast na mnoha fotografických přehlídkách a koncipovaných výstavách. Od r. 1990 se věnoval malbě.

Malá pozornost
olej na sololitu,1991
v 45 ✕ š 40 cm

Provenience: na zadní straně štítek z Díla | rámováno