Petr Písařík

(1968)

Narodil se v roce 1968 v Jindřichově Hradci. V letech 1987 - 1994 studoval na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru Stanislava Kolíbala, Milana Knížáka a Aleše Veselého.

Sovy
olej na plátně,2003
v 80 ✕ š 94, 5 cm
Signatura: na zadní straně s přípisem autora

Provenience: přímý dar od autora | rámováno

Snídaně u Tiffaniho
kombinovaná technika,12. 10. 2009
v 40 ✕ š 45 cm
Signatura: v zadní části

objekt

Tulipány
kombinovaná technika na plátně,2008
v 70 ✕ š 49, 5 cm

nerámováno

kombinovaná technika,22. 12. 2009
v 38 cm
Signatura: na spodní straně

mírně poškozeno, autorská adjustace