R. Tomič

(1905 - 1988)

Narodil se roku 1905 a zemřel v roce 1988.
Srbský malíř, který žil a tvořil v Praze.

Odpoledne na pláži
olej na pláži
v 46, 5 ✕ š 69 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Děti v krojích
pastel na papíře,1937
v 23 ✕ š 17 cm

rámováno, zaskleno