Radek Pilař

(1931 - 1993)

Narodil se 23. dubna 1931 v Písku, zemřel 7. února 1993 v Praze. Český malíř, grafik, ilustrátor, režisér a učitel.

Rumcajs
v 11,5 ✕ š 7 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno, volně loženo, přiložena fotografie autora, originální malba autora kultovní postavičky