Richard Schlösser

(1879 - 1962)

Narodil se roku 1879 v Hannoveru a zemřel 1962. Byl to německý malíř.

Dáma v křesle
kombinovaná technika na kartonu,1940
v 65 ✕ š 50, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Vinobraní
pastel na papíře,1913
v 55 ✕ š 44 cm

rámováno, zaskleno