Svatopluk Havrlík

(1908 - 1966)

Narodil se 2. června 1908 v Bavorově (Strakonice) a zemřel 2. října 1966 v Praze. Studoval 1926 - 1929 na Uměleckoprůmyslové škole u František Kysely a mezi lety 1929 - 1931 na Akademii výtvarných umění v Praze u Otakara Nejedlého.

olej na plátně,1941
v 45 ✕ š 64 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny