Teodor Rotrekl

(1923 - 2004)

Narodil se 6. června 1923 v Brně, zemřel 1. září 2004 v Praze. Český výtvarník a ilustrátor, věnující se především žánru sci-fi, ale i naučné literatuře pro děti.

Centroplán
tempera, olej na sololitu,1962
v 58 ✕ š 76 cm

Provenience: na zadní straně štítek ze svazu umělců | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Nadzvukový letoun
olej na sololitu,1962
v 37 ✕ š 59 cm

rámováno