Václav Tikal

(1906 - 1965)

Vánoce v lese
olej na sololitu,1952
v 34, 5 ✕ š 25 cm

Vystavováno: Galerie Moderna 2014 | rámováno

lept na papíře,1948
v 10 ✕ š 15 cm

rámováno, pasparta, zaskleno