Vladimír Bidlo

(1926 - 1997)

Narodil se 19. října 1926 v Kouřimi, zemřel v roce 1997 v Praze. Studoval mezi lety 1942 - 1945 Státní grafickou školu, na to navázal v letech 1945 - 1950 Vysokou školou uměleckoprůmyslovou, jeho učitelem byl František Tichý. V té době studoval také na Pedagogické fakultě UK výtvarnou výchovu.

Hráč póla
lept na papíře,1949
v 21 ✕ š 17 cm

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého, věnování vlevo dole, fotografie nejsou součástí aukce | rámováno, papír mírně poškozen, zaskleno

Muž s kočkou
lept na papíře,1948
v 17 ✕ š 16, 5 cm

Artista
lept na papíře,1948
v 32, 5 ✕ š 22 cm