Vladimír Merta

(* 1957)

Figury
olej na plátně,1982
v 140 ✕ š 118 cm

rámováno, původní stav

olej, tempera na sololitu,1987
v 104 ✕ š 67 cm

rámováno

Menza
olej na plátně,1981
v 120 ✕ š 90 cm

rámováno autorskou lištou, původní stav