Vlastimil Zábranský

(1936 - 2021)

Narodil se 2. září 1936 v Vráži, zemřel 4. února 2021 v Brně. Český malíř, grafik, kreslíř, karikaturista a scénograf.

Z cyklu Patero ročních období
kombinovaná technika na sololitu,2015
v 40 ✕ š 30 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Nemohu vám říci všechno
kombinovaná technika na kartonu,2017
v 26, 5 ✕ š 17, 5 cm

Provenience: z ateliéru autora | rámováno