Zdeněk Antonín Macků

(1943 - 2006)

Narodil se 3. ledna 1943 v Praze. Malíř, grafik, sochař.

Pradlena
olej na plátně
v 110 ✕ š 110 cm
Signatura: na zadní straně štítek autora

rámováno, malba mírně poškozena