Zdeněk Seydl

(1916 - 1978)

Zdenek Seydl se narodil 29. dubna 1916 v Třeboni, zemřel 17. června 1978 v Dobřichovicích. Český malíř, grafik, scénograf, všestranný výtvarník a člen skupiny Sedm v říjnu ze čtyřicátých let 20. století.

Nohy
olej na kartonu,1943
v 19 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: na zadní straně autorský přípis | Vystavováno: Mánes 1943 | rámováno, rám a malba mírně poškozeny