Josef Jíra
(1929 - 2005)

Kočičky s beránkem

akvarel, běloba na papíře

1990

v 24 ✕ š 16 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Provenience: v dolní části věnování od autora Františku Dvořákovi

#210838

Stráň s oblaky
olej na sololitu,1976
v 36 ✕ š 45, 5 cm

rámováno

Sakrální scéna
akvarel na papíře,1942
v 40 ✕ š 27, 5 cm

Snídaně
olej na plátně
v 70, 5 ✕ š 48 cm

rámováno

Svítání
olej na kartonu
v 24 ✕ š 35 cm

Vystavováno: Vystaveno na výstavě výtvarných umělců v Praze | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

lept na papíře,1948
v 10 ✕ š 15 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Frans Hals – holandský mistr
barevná litografie
v 30 ✕ š 21 cm

nerámováno, volně loženo, 6/150

v 34 ✕ š 99 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Konvolut 9 kusů skic
v 27 ✕ š 18 cm

Uncle Sam
tuš na papíře,1928 - 1929
v 35 ✕ š 20 cm

Publikováno: Širým světem, roč. 6 (1928 - 29), číslo 8 | nerámováno, volně loženo

Noční chodec
běloba na černém papíře,1945
v 11, 5 ✕ š 8, 5 cm

Vystavováno: v roce 2004 Galerie Vltavín | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Modlitba
v 33 ✕ š 23,5 cm

volně ložno, číslo tisku 21/200

Letní den
v 28 ✕ š 24 cm

rámováno, zaskleno

O přestávce
olej na plátně,1920
v 120 ✕ š 75 cm

Pastýřská scéna
skleněná plastika,1974
v 22 ✕ š 25 ✕ h 6 cm
Zasněžená hrušovská cihelna
tempera na papíře,1933
v 28, 5 ✕ š 45 cm

Provenience: na zadní straně autorský štítek | pasparta, zaskleno

Mount Rouge
barevná litografie,1963
v 36 ✕ š 50 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, 7/200

Pohled na Prahu
kaseinová malba na sololitu
v 40 ✕ š 55 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

olej na kartonu
v 28 ✕ š 37 cm

rám mírně poškozen

Zátiší se slunečnicí, dýní a kohoutem
olej na plátně,1957
v 92, 5 ✕ š 80 cm

Náměstí Republiky
olej na plátně
v 50 ✕ š 65 cm

rámováno, rám mírně poškozen