Jan Bauch
(1898 - 1995)

Odysseus

v 11 ✕ š 4 ✕ h 4 cm

Signatura: na podstavci

#221075

Stráň s oblaky
olej na sololitu,1976
v 36 ✕ š 45, 5 cm

rámováno

Sám sobě nepřítelem
suchá jehla,1967
v 49 ✕ š 64 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, 2/16

lept na papíře,1948
v 10 ✕ š 15 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Cypřiše u vody
olej na plátně
v 58 ✕ š 46 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

v 34 ✕ š 99 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Modlitba
olej na plátně,1997
v 75 ✕ š 55 cm

rámováno

Modlitba
v 33 ✕ š 23,5 cm

volně ložno, číslo tisku 21/200

Mount Rouge
barevná litografie,1963
v 36 ✕ š 50 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, 7/200

O přestávce
olej na plátně,1920
v 120 ✕ š 75 cm

Publikováno: Veraikon, Kruh výtvarných umělkyň, 1923, ročník IX., sešit 9, str. 105 | rámováno

Pohled na Prahu
kaseinová malba na sololitu
v 40 ✕ š 55 cm
Signatura: nesignováno

olej na kartonu
v 28 ✕ š 37 cm

rám mírně poškozen

Vjezd do Jeruzaléma
barevná litografie,1992
v 29 ✕ š 22 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Zimní krajina
olej na kartonu
v 55 ✕ š 68 cm

Vystavováno: Výstava ve Strakonicích v roce 1947, číslo katalogu 35 | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Zacheus
lept,1963
v 16 ✕ š 13, 8 cm
Signatura: nesignováno

Peníz daně
koláž,1968
v 70,5 ✕ š 50 cm

Prusiny
olej na plátně,1889
v 60 ✕ š 40 cm

Provenience: v dolní části přípis autora | rámováno, rentoaláž

Sv. Markéta
dřevoryt na papíře
v 51 ✕ š 36 cm

nerámováno, pasparta

Eva II
cín, olovo, zlato
v 14, 5 ✕ š 16, 5 cm

Ke zdi nářků
olej na plátně,1993 - 1999
v 50 ✕ š 60 cm

Pijáci
olej na plátně
v 100 ✕ š 130 cm

Provenience: restituce z NG | Publikováno: Katalog výstavy z roku 1948: Souborná výstava obrazů Josefa Multruse (Jednota umělců výtvarných v Praze) | rámováno, rám mírně poškozen