Motýli II

olej na plátně

1969

v 39 ✕ š 47 cm

rámováno, rám mírně poškozen

#220995

Portrét
akvarel na papíře,1935
v 38 ✕ š 22 cm

Provenience: z významné pozůstalosti gynekologa MUDr. Jaroslava Sobotky, věnování od autora pí Sobotkové | nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen

Masopust
kombinovaná technika na papíře,1974
v 29, 5 ✕ š 21, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Fantastická krajina
lept na papíře,1971
v 28 ✕ š 44 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 2/20

Paříž
olej na plátně
v 32, 5 ✕ š 35, 5 cm

rámováno

Notre Dame v Paříži
olej na plátně,1947
v 48 ✕ š 57 cm

Krajina v Simiane
barevná litografie,1949
v 30 cm ✕ š 40 cm

nerámováno, papír mírně poškozen, číslo tisku 35/550

Pištěc / Jedenácté zastavení / Anděl zvěstuje
v 26,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: dole uprostřed

Amor a Psyché
olej na plátně,1923
v 52 ✕ š 79 cm

Publikováno: ve Zlaté Praze | rámováno, rám mírně poškozen

Hudba
v 62, 5 cm
Signatura: neznačeno

mírně poškozeno

au 999/1000,2011
Ø 16 mm / 3, 11 g

Autor Mgr. Petr Horák, náklad 1000 ks

Sochař se svými modely
olej na překližce
v 32, 5 ✕ š 25 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Studna v Karlachových sadech
litografie
v 41, 5 ✕ š 48, 5 cm

v 28 ✕ š 41,5 cm

rámováno, zaskleno

Snídaně
olej na plátně
v 70, 5 ✕ š 48 cm

rámováno

Pijáci
olej na plátně
v 100 ✕ š 130 cm

Provenience: restituce z NG | Publikováno: Katalog výstavy z roku 1948: Souborná výstava obrazů Josefa Multruse (Jednota umělců výtvarných v Praze) | rámováno, rám mírně poškozen

Ke zdi nářků
olej na plátně,1993 - 1999
v 50 ✕ š 60 cm

Studie
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: bude přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, z významné pozůstalosti gynekologa MUDr. Jaroslava Sobotky | rámováno, zaskleno

Odpočinek
olej na kartonu
v 23, 5 ✕ š 29, 5 cm

Uzenáč
olej na dřevě,XII 1953
v 20, 5 ✕ š 42 cm

Provenience: věnování od autora | rámováno, rám mírně poškozen

Moderní kompozice - velký formát
olej na plátně,2010
v 149, 5 ✕ š 199, 5 cm

nerámováno