Věra Janoušková
(1922 - 2010)

Sova

v 33 ✕ š 18 ✕ h 6 cm

Signatura: vnitřní strana

#221056

O přestávce
olej na plátně,1920
v 120 ✕ š 75 cm

Studie k obrazu Fantom přístavu aneb Námořnické zátiší
tužka na papíře,1941
v 12, 5 ✕ š 18, 5 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, kladně posouzeno autorem monografie Ing. Liborem Štefkem | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Mělník
olej na plátně,1960
v 100 ✕ š 140 cm

rámováno

Náměstí Republiky
olej na plátně
v 50 ✕ š 65 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Ilustrace z knihy Robinson Crusoe
v 11 ✕ š 9, 5 cm

Publikováno: kniha Robinson Crusoe | rámováno, pasparta, zaskleno

Za obchodem
v 24,5 ✕ š 22 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno, pasparta, papír mírně poškozen

Rybáři v Concarneau (Bretaň)
barevná litografie,1912
v 32, 5 ✕ š 27 cm

Publikováno: T. F. ŠIMON CATALOGUE RAISONNÉ of the GRAPHIC ART (http://tfsimon.com/Graphic-List.html), položka AP1 (rok 1912) | rámováno, pasparta, zaskleno, č. 56

Portrét
olej na plátně
v 82 ✕ š 105 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Představení
olej na plátně
v 100 ✕ š 85, 5 cm

rámováno

Nábřeží u Jiráskova mostu (od Smíchova)
olej na plátně, fixováno na karton
v 78, 5 ✕ š 104 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Před koupelí
v 51,5 ✕ š 22 ✕ h 27 cm
Signatura: značeno na pravém boku
Eva I
cín, olovo, zlato
v 17, 5 ✕ š 16, 5 cm

Poseidon
v 13, 5 ✕ š 20, 5 cm

Kavárna v Paříži
tempera na papíře,1948
v 32 ✕ š 40 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Broskev a hrozen
suchá jehla s barevným monotypem,1958
v 13, 9 ✕ š 9, 5 cm

lept na papíře,1948
v 10 ✕ š 15 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

monotyp,1964
v 59 ✕ š 35 cm

pasparta, zaskleno, 4/5

v 34 ✕ š 99 cm

Klíčnice
olovo, cín, zlato,1994
v 60, 8 ✕ š 15, 5 cm

Pythagoras
litografie,1988
v 33 ✕ š 23,5 cm

volně loženo, číslo tisku 145/200