Jan Malý
(1898 - 1954)

Procesí v Tjumeni

akvarel na papíře

1915

v 24 ✕ š 32 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

#220983

Portrét
olej na plátně
v 82 ✕ š 105 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Eva I
cín, olovo, zlato
v 17, 5 ✕ š 16, 5 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová | reliéf

Podivná společnost
kvaš na papíře,1936
v 36 ✕ š 50,5 cm

Pištěc / Jedenácté zastavení / Anděl zvěstuje
v 26,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: dole uprostřed

Peníz daně
koláž,1968
v 70,5 ✕ š 50 cm

Divočáci
olej na plátně
v 50 ✕ š 65 cm

rám mírně poškozen

Paříž
olej na plátně
v 32, 5 ✕ š 35, 5 cm

rámováno

Kočičky s beránkem
akvarel, běloba na papíře,1990
v 24 ✕ š 16 cm

Provenience: v dolní části věnování od autora Františku Dvořákovi | rámováno, pasparta, zaskleno

monotyp,1964
v 59 ✕ š 35 cm

pasparta, zaskleno, 4/5

Krajina v Simiane
barevná litografie,1949
v 30 cm ✕ š 40 cm

nerámováno, papír mírně poškozen, číslo tisku 35/550

Mach a Šebestová
barevná litografie
v 36 ✕ š 25 cm

volně loženo, číslo tisku 23/55

Au 900/1000
Ø 21 mm / 3, 51 g

Ladislav Pohrobek, mírně poškozeno

Masopust
kombinovaná technika na papíře,1974
v 29, 5 ✕ š 21, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Hudba
v 62, 5 cm
Signatura: neznačeno

mírně poškozeno

Zátiší se slunečnicí, dýní a kohoutem
olej na plátně,1957
v 92, 5 ✕ š 80 cm

Kavárna v Paříži
tempera na papíře,1948
v 32 ✕ š 40 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Sedící
bronz,1958
v 40 ✕ š 30 ✕ h 20 cm
Karneval
olej na sololitu,1958
v 24 ✕ š 20, 5 cm

Provenience: na zadní straně věnování autora | rámováno, rám mírně poškozen

Pan Blecha / Pán s dalekohledem
Signatura: značeno na zadní straně

nerámováno, rozměry 1) 19 x 13 cm, 2) 11,5 x 28,5 cm

Odysseus
v 11 ✕ š 4 ✕ h 4 cm
Signatura: na podstavci