20 Frank 1811

Au 900/1000

1811

Ø 21 mm

6, 45 g, poškozeno

#210130

v 8, 5 ✕ š 14 cm
Signatura: značeno na zadní straně monogramem HP
Ø 20 mm / 3, 49 g

mírně poškozeno

Slavnost
olej na kartonu,datováno nečitelně
v 50 ✕ š 84 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Semínka v trávě
olej na plátně,1979
v 33 ✕ š 41 cm
Signatura: vpravo dole, na zadní straně přípis autora

rámováno

Ø 39, 5 mm / 13, 96 g

mírně poškozeno

v 41 ✕ š 58 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Arcimboldo
barevná litografie,1972
v 40 ✕ š 30 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Po službě
olej na plátně,1912
v 110 ✕ š 120 cm

Rezervace
kombinovaná technika na papíře,1971
v 45, 5 ✕ š 59, 5 cm
Signatura: vpravo dole s přípisem

rámováno, zaskleno

Stolek se zrcadlem
sklo,2. polovina 20. století
v 180 ✕ š 100 cm

10 Rubl 1899
Au 900/1000,1899
Ø 22 mm / 8, 59 g

poškozeno

Břízy
olej na plátně
v 69 ✕ š 89 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Manhattan
v 64, 5 ✕ š 50 cm

Stopy materiálů
aktivní grafika na papíře,1958
v 7, 8 ✕ š 10, 3 cm
Signatura: vpravo dole tužkou

Stromořadí
olej na kartonu
v 50 ✕ š 64, 5 cm

rámováno

Naše podmořská minulost
kombinovaná technika na papíře,1982
v 37, 5 ✕ š 47, 5 cm
Signatura: monogramem uprostřed dole

Bílé rytmy na černé
dřevoryt na japonském ručním papíře,1920
v 25 ✕ š 40 cm
Signatura: značeno v tisku a autorským razítkem vpravo dole

Krajina s odpadem
olej na sololitu,1976
v 7, 3 ✕ š 11, 3 cm

Konkrétní kompozice
serigrafie,1968
v 39, 5 ✕ š 29, 5 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: na zadní straně razítko, která Kubíčkův list vydala: "EDICE GALERIE TEUFEL, KOBLENZ" | rámováno, pasparta, zaskleno, 90/100, text zasazující dílo do dobových politických souvislosti zdůvodňuje, proč dílo nemohlo být autorem podepsáno. Zbylé informace ve fotografiích.

Tůň
olej na plátně,1898
v 48, 5 ✕ š 68 cm