Jaroslav Vožniak
(1933 - 2005)

lak na sololitu

1997

v 60 ✕ š 70 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

#210098

v 8, 5 ✕ š 14 cm
Signatura: značeno na zadní straně monogramem HP
Ø 20 mm / 3, 49 g

mírně poškozeno

Gea a Uranos
olovo, cín, zlato,1970
v 35 ✕ š 35 cm

olej na plátně, plátno fixováno na dřevo,1986
v 30, 5 ✕ š 31 cm

nerámováno, značeno na zadní straně, mírně poškozeno

v 41 ✕ š 58 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Arcimboldo
barevná litografie,1972
v 40 ✕ š 30 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

koláž,1977
v 60 ✕ š 41 cm
Signatura: Nesignováno

Po službě
olej na plátně,1912
v 110 ✕ š 120 cm

Stolek se zrcadlem
sklo,2. polovina 20. století
v 180 ✕ š 100 cm

Monte Vipera na Pelješaci
olej na kartonu,1922
v 28 ✕ š 40 cm

rámováno, rám mírně poškozen

olej, tempera na papíře
v 34 ✕ š 95

Provenience: Z rodinné pozůstalosti autora | rámováno, zaskleno

Naše podmořská minulost
kombinovaná technika na papíře,1982
v 37, 5 ✕ š 47, 5 cm
Signatura: monogramem uprostřed dole

Na poli
olej na plátně
v 52 ✕ š 63 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Federativní věž
lept na papíře,1977
v 12, 5 ✕ š 9, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Notre Dame za soumraku
barevná litografie
v 30, 5 ✕ š 37, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 154

Podzim na Chrudimce
olej na plátně
v 80 ✕ š 100 cm

Ruka Williama Shakespeara
lept na papíře,1985
v 15, 9 ✕ š 11, 1 cm

Přístav Le Ciotat
olej na kartonu
v 37 ✕ š 54 cm

rámováno

olej na plátně,1972
v 50, 5 ✕ š 30 cm

rámováno, vystaveno v Austinu v roce 1972

10 Rubl 1899
Au 900/1000,1899
Ø 22 mm / 8, 59 g

poškozeno