Bořek Šípek
(1949 - 2016)

Stolek se zrcadlem

sklo

2. polovina 20. století

v 180 ✕ š 100 cm

Dvoudílná souprava

Provenience: Autor toto dílo vyrobil pro svoje osobní užití v jediném provedení

Publikováno: Přiloženy dobové fotografie z ložnice Bořka Šípka

#210118

Velká parádnice
olej na sololitu,1968
v 88 ✕ š 64 cm

v 8, 5 ✕ š 14 cm
Signatura: značeno na zadní straně monogramem HP
Notre Dame za soumraku
barevná litografie
v 30, 5 ✕ š 37, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 154

Letní odpoledne u řeky
olej na kartonu
v 39 ✕ š 47 cm

olej na kartonu

v 39, 5 ✕ š 53 cm

rámováno, zaskleno

Ø 39, 5 mm / 13, 96 g

mírně poškozeno

Kresba reliéfu
kombinovaná technika na papíře,1977
v 62 ✕ š 44, 5 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Ruka Williama Shakespeara
lept na papíře,1985
v 15, 9 ✕ š 11, 1 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Tanec pastýřský
olej na plátně,1937
v 50 ✕ š 48

rámováno, na zadní straně přípis od autorky

Ø 20 mm / 3, 49 g

mírně poškozeno

lak na sololitu,1997
v 60 ✕ š 70 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Bílé rytmy na černé
dřevoryt na japonském ručním papíře,1920
v 25 ✕ š 40 cm
Signatura: značeno v tisku a autorským razítkem vpravo dole

Portrét malíře J. B. Pospíšila
olej na plátně,1945
v 99 ✕ š 79

nerámováno

Zvuky hodin
lept na papíře,1912
v 27 ✕ š 22 cm

Městské zákoutí
olej na plátně
v 56 ✕ š 46 cm
Signatura: vlevo dole, vpravo přípis autora

rámováno, mírně poškozeno

Břízy
olej na plátně
v 69 ✕ š 89 cm

Cricket
kombinovaná technika na plátně
v 65, 5 ✕ š 52 cm

Dáma v pyžamu
olej na plátně
v 116 ✕ š 70 cm
Signatura: pravo dole

Franz Kafka
bronz,1975
v 14, 5 ✕ š 7, 5 cm
Signatura: značeno v dolní části
Hlava černošky
akvarel na papíře,1912
v 23 ✕ š 15, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem