Jan Koblasa
(1932 - 2017)

Torzo

dřevo

v 42 cm

Signatura: značeno v dolní části

dřevo, mírně poškozeno, výška včetně dřevěného podstavce 46 cm

Provenience: posouzeno kunsthistorikem Zdenkem Primusem

#210090

Dívka s hadem
papírový reliéf,2008
v 20 ✕ š 14, 5 cm

rámováno, zaskleno

Neúspěšný dialog
litografie na papíře,1994
v 53, 5 ✕ š 70 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Stolek se zrcadlem
sklo,2. polovina 20. století
v 180 ✕ š 100 cm

Stromořadí
olej na kartonu
v 50 ✕ š 64, 5 cm

rámováno

Kopce
olej na plátně, plátno fixováno na sololitu,1977
v 32 ✕ š 32 cm

rámováno

kombinovaná technika na papíře,1977
v 52 ✕ š 35 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

J. London, Joe mezi piráty
kvaš na papíře,1938
v 32 ✕ š 31 cm

serigrafie na papíře,2010
v 50 ✕ š 50 cm

Provenience: z rodinné sbírky autora | rámováno, zaskleno, 14/43

Velká parádnice
olej na sololitu,1968
v 88 ✕ š 64 cm

kombinovaná technika na papíře,1990
v 48, 5 ✕ š 34 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Au 900/1000,1811
Ø 21 mm

6, 45 g, poškozeno

v 41 ✕ š 58 cm

Zimní potok
olej na kartonu
v 39 ✕ š 50 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Rodinná idyla
olej na plátně
v 97 ✕ š 105 cm

koláž,1977
v 60 ✕ š 41 cm
Signatura: Nesignováno

Ex libris 1985 Jan Werich
litografie na papíře,1985
v 11, 5 ✕ š 6, 5 cm

Tůň
olej na plátně,1898
v 48, 5 ✕ š 68 cm

olej na plátně, plátno fixováno na dřevo,1986
v 30, 5 ✕ š 31 cm

nerámováno, značeno na zadní straně, mírně poškozeno

Dáma v pyžamu
olej na plátně
v 116 ✕ š 70 cm
Signatura: pravo dole