Josef Hlinomaz
(1914 - 1978)

Abstraktní fotbal

olej a email na kartonu

1973

v 30 ✕ š 21 cm

rámováno

Provenience: Obraz je publikován v katalogu výstavy Josefa Hlinomaze Malující Šašour na straně 39.

Vystaveno: v Galerii U Betlémské kaple

#221474

Večer na Baltu
olejová tempera na papíře
v 32,5 ✕ š 90 cm

rámováno, zaskleno

Golfista
barevné pastelky / tužky na papíře,1973
v 27 ✕ š 29, 5 cm

Žena s vázou
v 40 cm

mramorový podstavec

Díra v noci
lept na papíře,1971
v 28 ✕ š 44 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem, 1/20

olej na plátně, fixováno na kartonu
v 26,5 ✕ š 21,5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Léto na Vožicku
olej na kartonu
v 49 ✕ š 78 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno

Ex libris Jupiter a Danae
barevná litografie,1992
v 13, 5 ✕ š 8, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Jaro na Šumavě
akvarel na papíře,1936
v 29 ✕ š 42 cm

Vystavováno: 1998 galerie Art Praha | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Dvě líbající se ženy
litografie,1918
v 28 ✕ š 44 cm

Mužská postava
akvarel, tužka na papíře,1954
v 28 ✕ š 19 cm

Tajemné sochy Velikonočního ostrova
tuš na papíře,1971
v 15 ✕ š 20 cm

nerámováno, volně loženo

Hodinový hotel
olej na sololitu,1990
v 30 ✕ š 24 cm

Provenience: na zadní straně přípis autorky | rámováno

olej na sololitu
Ø 7 cm

rámováno

Hommage à Albrecht Dürer II
barevná litografie,1992
v 55 ✕ š 33 cm

nerámováno, mírně poškozeno

Přístav
litografie,1949
v 23 ✕ š 30,5 cm

nerámováno, volně loženo,

Odložené sny
olej na plátně,1997
v 55 ✕ š 60,5 cm

Léto
olej na kartonu,1958
v 28 ✕ š 22 cm
Signatura: nesignováno

Masopust
olej na plátně
v 50 ✕ š 70 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno, výjimečné dílo

Zámecké schody
olej na plátně,1901
v 70 ✕ š 45 cm

Strýček Indián
tuš, běloba na papíře,1956
v 22 ✕ š 24 cm