Jindřich Wielgus
(1910 - 1998)

slitina kovů

1947

v 41,5 ✕ š 25,5 cm

reliéf

#221539

Večer na Baltu
olejová tempera na papíře
v 32,5 ✕ š 90 cm

rámováno, zaskleno

Bílá paní
v 23 ✕ š 16, 5 cm

nerámováno, volně loženo

Díra v noci
lept na papíře,1971
v 28 ✕ š 44 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem, 1/20

olej na plátně, fixováno na kartonu
v 26,5 ✕ š 21,5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Hodinový hotel
olej na sololitu,1990
v 30 ✕ š 24 cm

Provenience: na zadní straně přípis autorky | rámováno

Léto na Vožicku
olej na kartonu
v 49 ✕ š 78 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno

Rodina
v 35 cm
Zimní podvečer
olej na kartonu
v 30 ✕ š 49,5 cm

rámováno, zaskleno

Maxipes Fík
propiska na papíře,1981
v 21 ✕ š 29 cm

nerámováno, volně loženo

Odpolední piknik
olej na plátně
v 81 ✕ š 106, 5 cm

Poloha
akvarel na papíře,2001
v 220 ✕ š 120 cm

nerámováno, volně loženo

Pouť
olej na překližce,1947
v 46 ✕ š 66 cm

rámováno

olej na sololitu
Ø 7 cm

rámováno

Přístav
litografie,1949
v 23 ✕ š 30,5 cm

nerámováno, volně loženo,

Odložené sny
olej na plátně,1997
v 55 ✕ š 60,5 cm

Provenience: na zadní straně přípis autorky | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Piráti
olej na plátně
v 29 ✕ š 41 cm

rámováno, pasparta

Šivův chrám v Mandí, Himačalpradéš
olej na plátně,1988
v 85 ✕ š 120 cm

rámováno

Žena
dřevo
v 116 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: ve spodní části štítek z Díla | dřevěný podstavec

Katedrála v Chartres
barevný lept na papíře,1926
v 38, 5 ✕ š 23, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 111

Římský císař Nero
olej na plátně
v 70 ✕ š 50 cm