Vladimír Komárek
(1928 - 2002)

Šedé hrozno

olej na plátně

v 40 ✕ š 30 cm

rámováno

#221540

Stráň
kombinovaná technika na papíře,1942
v 23 ✕ š 27 cm

Provenience: na zadní straně přípis autorky | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, autorství potvrzeno Nadačním fondem Věry Jičínské, Dany Laichterové a Jiřího Gornera

Kralupy
olej na kartonu,1929
v 60 ✕ š 70 cm

Vystavováno: Dům osvěty v Kralupech nad Vltavou | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Holčička
akvarel na papíře,1954
v 24 ✕ š 15, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Léto na Vožicku
olej na kartonu
v 49 ✕ š 78 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno

Carmen
serigrafie,2005
v 35 ✕ š 21 cm

nerámováno, volně loženo, 19/20

Kopcovitá krajina
v 22 ✕ š 38 cm

Au 986/1000,1925
Ø 19, 75 mm / 3, 49 g

oťuky, rýhy

lept, akvatinta,1908
v 31,5 ✕ š 38,5 cm

nerámováno, pasparta, č. 5

Most Sully v zimě
barevný lept na papíře,1926
v 33 ✕ š 38 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 213

Prokop jako Klaun
olej na plátně,1931
v 64, 5 ✕ š 47 cm

Au 986/1000,1933
Ø 19, 75 mm / 3, 49 g

oťuky, rýhy

Večer na Baltu
olejová tempera na papíře
v 32,5 ✕ š 90 cm

rámováno, zaskleno

Díra v noci
lept na papíře,1971
v 28 ✕ š 44 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem, 1/20

Daidalos, Ikaros a slunce
barevná suchá jehla,2002
v 50 ✕ š 33 cm

Duše vztažená
bronz,1999
v 64 cm

Skica pro Pardubice
olovo, cín, zlato,1994
v 48,5 cm

Dáma v klobouku
v 48 ✕ š 27,5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

slitina kovů,1947
v 41,5 ✕ š 25,5 cm

reliéf

Dívka s pivoňkami
olej na plátně,1947
v 116 ✕ š 111 cm

Žena, která se odevzdává
bronz,1980
v 166 cm