Josef Konečný
(1907 - 1996)

Dívky v kroji

olej na kartonu

v 64,5 ✕ š 79 cm

Signatura: vpravo dole

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

#221556


Další položky v aukci

Ruce vzhůru
propiska na papíře,1981
v 20 ✕ š 29 cm
Signatura: vpravo dole

nerámováno, volně loženo

Detail položky
Portrét dívky
tužka na papíře
v 63 ✕ š 48 cm
Signatura: vpravo nahoře

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Detail položky
Rodina
bronz
v 35 cm
Signatura: ve spodní části
Detail položky
Mužská postava
akvarel, tužka na papíře,1954
v 28 ✕ š 19 cm
Signatura: uprostřed dole

Provenience: na zadní straně ověření Dr. Františka Dvořáka | pasparta, zaskleno, návrh k filmu "Cirkus bude"

Detail položky
Mořská panna
tužka na papíře,1947
v 18 ✕ š 17 cm
Signatura: vlevo dole

rámováno, pasparta, zaskleno

Detail položky
Kytice ve váze
olej na plátně
v 60 ✕ š  35 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Detail položky
Celnice Cínovec
propiska na papíře,1981
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: vpravo dole

nerámováno, volně loženo

Detail položky
Pomona
barevný lept na papíře
v 16, 5 ✕ š 10 cm
Signatura: uprostřed dole

nerámováno, volně loženo

Detail položky
Obora Hvězda
akryl na plátně, fixováno na překližce,1994
v 80 ✕ š 120 cm
Signatura: vpravo dole

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, rám mírně poškozen

Detail položky
Deník z ateliéru
barevná kombinovaná technika na papíře
v 63, 5 ✕ š 49 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, pasparta, zaskleno, 5/30

Detail položky
Ovocné zátiší
olej na plátně
v 57 ✕ š 66 cm
Signatura: vlevo dole

rámováno, rám mírně poškozen

Detail položky
Interiér
olejová tempera na kartonu
v 57 ✕ š 76 cm
Signatura: vlevo dole

Provenience: přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Detail položky
Le Pouget se zelenou oblohou
akryl na sololitu,2007
v 98 ✕ š 136 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno

Detail položky
Parádnice
olej na kartonu,1987
v 30 ✕ š 20 cm
Signatura: vlevo dole

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno

Detail položky
Buddha
kouř na desce,1994
v 25 ✕ š 20,5 cm
Signatura: na zadní straně
Detail položky
Jednorožec
barevná litografie
v 48,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, pasparta, zaskleno, 24/70

Detail položky
Abstraktní fotbal
olej a email na kartonu,1973
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: vpravo nahoře

Provenience: Obraz je publikován v katalogu výstavy Josefa Hlinomaze Malující Šašour na straně 39. | Vystavováno: v Galerii U Betlémské kaple | rámováno

Detail položky
Vodník
barevná litografie,1942
v 32, 5 ✕ š 42 cm
Signatura: vpravo dole

Publikováno: LADA, Slovart, 2008, str. 552 | rámováno, autorský rám, pasparta, zaskleno

Detail položky
Žena a stín
olovo, cín, zlato,1976
v 34 ✕ š 34, 5 cm
Signatura: na zadní straně

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | reliéf

Detail položky
Rodina
olej na plátně
v 61 ✕ š 47, 5 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Detail položky