Oldřich Kulhánek
(1940 - 2013)

Hommage à Albrecht Dürer II

barevná litografie

1992

v 55 ✕ š 33 cm

nerámováno, mírně poškozeno

#221710

olej na plátně, fixováno na kartonu
v 26,5 ✕ š 21,5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Léto na Vožicku
olej na kartonu
v 49 ✕ š 78 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno

Ex libris Jupiter a Danae
barevná litografie,1992
v 13, 5 ✕ š 8, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Rybaření
olej na plátně
v 67 ✕ š 77 cm

Hodinový hotel
olej na sololitu,1990
v 30 ✕ š 24 cm

Provenience: na zadní straně přípis autorky | rámováno

Dvě líbající se ženy
litografie,1918
v 28 ✕ š 44 cm

Přístav
litografie,1949
v 23 ✕ š 30,5 cm

nerámováno, volně loženo,

Odložené sny
olej na plátně,1997
v 55 ✕ š 60,5 cm

Zátiší se slunečnicemi
olej na plátně,1957
v 76 ✕ š 65 cm

Rozhovor
tuš na papíře,1957
v 21 ✕ š 37 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Únos Evropy
lept na papíře,1936
v 23,5 ✕ š 30,5

nerámováno, volně loženo

Zámecké schody
olej na plátně,1901
v 70 ✕ š 45 cm

Žena s vázou
v 40 cm

mramorový podstavec

Strýček Indián
tuš, běloba na papíře,1956
v 22 ✕ š 24 cm

olej na plátně
v 140,5 ✕ š 120,5 cm

Léto
olej na kartonu,1958
v 28 ✕ š 22 cm
Signatura: nesignováno

Dva motýli a dívka
barevná suchá jehla,1995
v 33 ✕ š 33 cm

2 x Krajina
akvarel na papíře,1916 a 1929
v 40 ✕ š 50 cm

rámováno, zaskleno

Horská krajina
olej na plátně
v 81 ✕ š 63 cm

Smíchovský přístav
olej na kartonu
v 50 ✕ š 60 cm

rámováno