Vlastimil Beneš
(1919 - 1981)

Hřiště na periferii

enkaustika

1964

v 27, 5 ✕ š 38 cm

rámováno

Provenience: bude přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, na zadní straně přípis autora

#221676

Míšeňská ulička
olej na kartonu
v 49 ✕ š 65 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Kytice z Českých luhů a hájů
olej na plátně,1940
v 81 ✕ š 101 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Ranní toaleta
v 24, 5 cm

mramorový podstavec, výška bez podstavce 21, 5 cm

Pocta Bohumilu Hrabalovi
barevný lept na papíře,1989
v 15, 5 ✕ š 10, 5 cm

suchá jehla na papíře,1992
v 49 ✕ š 63, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 8/30

Dva štěpy v poli
olej na plátně,1942 - 44
v 38 ✕ š 60 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | Vystavováno: Jízdárna pražského hradu, září, listopad 1956 | rámováno

Million dollars baby
v 32 cm

výška včetně mramorového podstavce 39 cm

Vnitřek chrámu sv. Víta
olej na dřevě
v 137 ✕ š 110 cm
Signatura: nesignováno

Díra v noci
lept na papíře,1971
v 28 ✕ š 44 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem, 1/20

Jednorožec
barevná litografie
v 48,5 ✕ š 37,5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 24/70

Malostranské náměstí
olej na kartonu
v 75 ✕ š 50 cm

rámováno, zaskleno

Vinnetou III.
tuš na papíře,1965
v 8,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: nesignováno

Šedé hrozno
olej na plátně
v 40 ✕ š 30 cm

rámováno

Sedící dívka
v 43 ✕ š 31,5 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: na zadní straně pozůstalostní razítko | rámováno, pasparta, zaskleno

Přístav v Itálii
olej na kartonu
v 37 ✕ š 46 cm

Ležící akt s opicí
pastel na karton,1920
v 70 ✕ š 100 cm

Hlava psa
kolorovaný linoryt,1920
v 9, 5 ✕ š 6 cm

Publikováno: V soupisu díla číslo 9 | nerámováno, volně loženo

olej na kartonu
v 33 ✕ š 38 cm

olej na kartonu
v 50 ✕ š 62 cm

rámováno

Kopcovitá krajina
v 22 ✕ š 38 cm