Ondřej Sekora
(1899 - 1967)

Ilustrace "Proboha pomoc, mně ulítl pes"

1935

v 21 ✕ š 33,5 cm

nerámováno, volně loženo

Publikováno: ilustrace do Lidových novin

#221630

Holčička
akvarel na papíře,1954
v 24 ✕ š 15, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Buddha
kouř na desce,1994
v 25 ✕ š 20,5 cm
Alena
olovo, cín, zlato,1992
v 64 cm

olej plátno na kartonu
v 23 ✕ š 37, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Carmen
serigrafie,2005
v 35 ✕ š 21 cm

nerámováno, volně loženo, 19/20

Olbrame!
v 42 ✕ š 24,5 cm

Zámecké schody
olej na plátně,1901
v 70 ✕ š 45 cm

Kytice z Českých luhů a hájů
olej na plátně,1940
v 81 ✕ š 101 cm

Boubínský prales
tužka na papíře, papír fixován na plátno,1905
v 127 ✕ š 100 cm

rámováno, zaskleno

Ledaři (Písek)
olej na plátně,1926
v 70 ✕ š 100 cm

Život
litografie,2003
v 57 ✕ š 72 cm

rámováno, zaskleno, 30/100

Archanděl Michael s drakem
olovo, cín, zlato,1976
v 34 ✕ š 34, 5 cm
Signatura: 2 x na zadní straně

Příjezd hudebního tria do hor
barevná litografie,1983
v 48 ✕ š 32 cm

Publikováno: Adolf Born, Slovart, 1999, str. 296 | rámováno, pasparta, zaskleno, 28/70

V přístavu
olej na kartonu
v 35 ✕ š 62 cm

Celnice Cínovec
propiska na papíře,1981
v 30 ✕ š 20,5 cm

nerámováno, volně loženo

Havrani
kombinovaná technika na papíře,1970
v 25,5 ✕ š 23 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Hodinový hotel
olej na sololitu,1990
v 30 ✕ š 24 cm

Provenience: na zadní straně přípis autorky | rámováno

Jednorožec
barevná litografie
v 48,5 ✕ š 37,5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 24/70

Abstraktní fotbal
olej a email na kartonu,1973
v 30 ✕ š 21 cm

Daidalos, Ikaros a slunce
barevná suchá jehla,2002
v 50 ✕ š 33 cm