Viktor Stretti
(1878 - 1957)

Portofino

olej na kartonu

1904

v 25 ✕ š 38 cm

Signatura: vpravo dole

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

#221677


Další položky v aukci

Golfista
barevné pastelky / tužky na papíře,1973
v 27 ✕ š 29, 5 cm
Signatura: vpravo dole

Provenience: Z pozůstalosti manželky zakladatele kabaretu Červená sedma, JUDr. Jiřího Červeného, Erny Červené | Publikováno: Dílo stejného námětu je publikované v knize Josefa Hlinomaze - Malující šašour | rámováno, pasparta, zaskleno

Detail položky
Večer na Baltu
olejová tempera na papíře
v 32,5 ✕ š 90 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, zaskleno

Detail položky
Díra v noci
lept na papíře,1971
v 28 ✕ š 44 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, zaskleno antireflexním sklem, 1/20

Detail položky
Mořské pobřeží
olej na plátně, fixováno na kartonu
v 26,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Detail položky
Léto na Vožicku
olej na kartonu
v 49 ✕ š 78 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno

Detail položky
Ex libris Jupiter a Danae
barevná litografie,1992
v 13, 5 ✕ š 8, 5 cm
Signatura: uprostřed dole

rámováno, pasparta, zaskleno

Detail položky
Dvě líbající se ženy
litografie,1918
v 28 ✕ š 44 cm
Signatura: vlevo dole

Provenience: přiložen garanční certifikát z Dorothea z Vídně | rámováno, pasparta, zaskleno, 392/600

Detail položky
Tajemné sochy Velikonočního ostrova
tuš na papíře,1971
v 15 ✕ š 20 cm
Signatura: vlevo dole

nerámováno, volně loženo

Detail položky
Bílá paní
kombinovaná technika na papíře
v 23 ✕ š 16, 5 cm
Signatura: uprostřed dole

nerámováno, volně loženo

Detail položky
Krajina
olej na sololitu
Ø 7 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno

Detail položky
Hommage à Albrecht Dürer II
barevná litografie,1992
v 55 ✕ š 33 cm
Signatura: vpravo dole

nerámováno, mírně poškozeno

Detail položky
Přístav
litografie,1949
v 23 ✕ š 30,5 cm
Signatura: vpravo dole

nerámováno, volně loženo,

Detail položky
Odložené sny
olej na plátně,1997
v 55 ✕ š 60,5 cm
Signatura: vlevo dole

Provenience: na zadní straně přípis autorky | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Detail položky
Léto
olej na kartonu,1958
v 28 ✕ š 22 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: na zadní straně věnování od autora | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Detail položky
Masopust
olej na plátně
v 50 ✕ š 70 cm
Signatura: uprostřed dole

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno, výjimečné dílo

Detail položky
Zámecké schody
olej na plátně,1901
v 70 ✕ š 45 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Detail položky
Strýček Indián
tuš, běloba na papíře,1956
v 22 ✕ š 24 cm
Signatura: vpravo dole

Publikováno: Alberto Vojtěch Frič: Strýček Indián, Nakladatelství SNDK - první vydání (r.1956), ilustrace v textu (dohledatelná na http://www.daildeli.cz/burianfric.html) | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, ilustrace ke knize A. V. Friče byla publikována také na reklamním letáku

Detail položky
Římský císař Nero
olej na plátně
v 70 ✕ š 50 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Detail položky
Postavy
olej na plátně
v 140,5 ✕ š 120,5 cm
Signatura: na zadní straně

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Detail položky
Dva motýli a dívka
barevná suchá jehla,1995
v 33 ✕ š 33 cm
Signatura: vpravo dole

Provenience: věnování od autora | rámováno, pasparta, zaskleno

Detail položky