Alois Bílek
(1887 - 1961)

v 63 ✕ š 48 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

#221665

Dukát 1915
Ø 20 mm / 3, 49 g

poškozeno, František Josef I.

suchá jehla na papíře,1979
v 30,5 ✕ š 21,5 cm

nerámováno, volně loženo, 5/20

Rybáři
v 14 ✕ š 41 cm

Smíchovský přístav
olej na kartonu
v 50 ✕ š 60 cm

rámováno

Krajina s krychlí
lept na papíře,1971
v 28 ✕ š 44 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

olej na plátně
v 140,5 ✕ š 120,5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Dívka s pivoňkami
olej na plátně,1947
v 116 ✕ š 111 cm

Frontispis k Nervalovým Chimérám
suchá jehla,1949
v 13 ✕ š 7,5 cm

Publikováno: František Dvořák: František Tichý, Grafické dílo, Vltavín, 1995, str. 136 | rámováno, zaskleno, jedná se o přílohu knihy Chiméry Gérarda de Nerval, vydal ji v nákladu 70 výtisků Vilém Šmidt

Šivův chrám v Mandí, Himačalpradéš
olej na plátně,1988
v 85 ✕ š 120 cm

rámováno

Buddha
kouř na desce,1994
v 25 ✕ š 20,5 cm
Ilustrace z kalendáře
akvarel na papíře
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Mužská postava
akvarel, tužka na papíře,1954
v 28 ✕ š 19 cm

Dvě líbající se ženy
litografie,1918
v 28 ✕ š 44 cm

Malostranské náměstí
olej na kartonu
v 75 ✕ š 50 cm

rámováno, zaskleno

olej na kartonu
v 50 ✕ š 62 cm

rámováno

Poloha
akvarel na papíře,2001
v 220 ✕ š 120 cm

nerámováno, volně loženo

Nemohu vám říci všechno
kombinovaná technika na kartonu,2017
v 26, 5 ✕ š 17, 5 cm

Provenience: z ateliéru autora | rámováno

Skica pro Pardubice
olovo, cín, zlato,1994
v 48,5 cm

Dáma s vějířem
suchá jehla na papíře,1957
v 13, 5 ✕ š 9 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Interiér
v 57 ✕ š 76 cm