Augustin Němejc
(1861 - 1938)

Dialog - velký formát

olej na plátně

1891

v 112 ✕ š 87 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Provenience: mimořádné dílo autora

#233451

Kubištovo zátiší
suchá jehla,1975
v 26, 5 ✕ š 23, 5 cm

nerámováno, pasparta, 30/50

Obličej
akvarel na papíře,2002
v 29 ✕ š 43 cm

rámováno, zaskleno

Červenec
suchá jehla,1970
v 14, 5 cm ✕ š 11, 5 cm

nerámováno

Nazdar! - dobročinná aukce
barevná litografie,2022
v 58 ✕ š 40, 5 cm

Publikováno: Grafiku vytvořil malíř, typograf, designér Michal Škapa, který je také autorem sokolského graffiti, zdobícího zeď Tyršova domu v Praze | rámováno, zaskleno, 1/160, unikátní grafika vznikla ke 160. výročí Sokola, které spolek oslavil v roce 2022, mimořádná příležitost získat první grafiku ze série, celý výtěžek z prodeje bude využit Českou obcí sokolskou, konkrétně na obnovu sokoloven.

Fuji
barevný lept,1928
v 30 ✕ š 39 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 18/250

Jak básníci přicházejí o iluze - originální akvarel / návrh filmového plakátu
akvarel na papíře,1984
v 58, 5 ✕ š 42 cm

Vystavováno: mimořádné dílo autora | pasparta, zaskleno

That mysterious airport I saw in forty five
olej na kartonu
v 60 ✕ š 48 cm

Provenience: přímý dar od autora před 15 lety | rámováno

Mladý Tobiáš
suchá jehla
v 28, 3 ✕ š 18, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Černá a bílá
litografie
v 32 ✕ š 28, 5 cm

rámováno, zaskleno, 28/50

Podchod
olej na plátně,1980-81
v 60 ✕ š 55 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Studie baroka
olej na papíře,2016
v 54 ✕ š 76 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, autor je držitelem BP Portrait Award, žije a pracuje v Londýně

(Viktoria) Žena roku 2005
bronz,2005
v 75 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek, současná majitelka sochy byla zvolena mezinárodní ženou roku 2005 a dostala sochu jako ocenění, jedná se o majetek legendární basketbalové hráčky Evy Němcové, která dala v poslední sekundě finálového zápasu ME proti Rusku v roce 2005 rozhodující trojku, díky níž jsme se stali mistry Evropy.

Žena v Colombu - Ceylon
olej na plátně,1928
v 81 ✕ š 65 cm

Dívky v kroji
olej na plátně
v 48 ✕ š 23, 5 cm

Provenience: konzultováno a kladně posouzeno MgA. Janem Benedíkem, přiloženo odborné vyjádření | rámováno, rám mírně poškozen

Au 986/1000,1914
Ø 39, 5 mm / 13, 96 g
Ruka s ratolestí
papírový reliéf, zlaceno,1989
v 21 ✕ š 14, 5 cm

Samota u Chrástu
olej na překližce,1939
v 40 ✕ š 50 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, překližka mírně naprasklá, zaskleno

Lineární kresba
tuš, tužka na papíře,1968
v 43, 5 ✕ š 61, 5 cm

rámováno, zaskleno

Ptáček
v 10 ✕ š 9 cm

Frustrace tolerance
lept, suchá jehla, mezzotinta
v 11 ✕ š 7 cm

nerámováno