Buková

olej na kartonu

v 35, 5 ✕ š 50 cm

rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena

#221259

Orientální tanečnice
v 54 ✕ š 37 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Pugét
barevná litografie,1973
v 41 ✕ š 31 cm

rámováno, zaskleno, 13/20

Ex libris - ústa
litografie,1987
v 15 ✕ š 8 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Rybář
olej na plátně,1969
v 40 ✕ š 50 cm

rámováno

Portrét starce
olej na plátně
v 44 ✕ š 36 cm
Signatura: nesignováno, na zadní straně přípis Seifert

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Jak se dělají kluci
akvarel na papíře,1991
v 45 ✕ š 62 cm

nerámováno, volně loženo

Karikatura
v 22, 5 ✕ š 15 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Balvan s tajemnými znaky
barevná litografie,1967
v 46 ✕ š 66 cm

Pražské mosty
olej plátno, fixováno na karton
v 46 ✕ š 65 cm

Kamenný most v Brandýse nad Labem
pastel na papíře,11. září 1964
v 37 ✕ š 47 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Kašna
suchá jehla na papíře,2004
v 19,5 ✕ š 15,5 cm

nerámováno, volně loženo, číslo tisku 114/120

Múza se svitkem a brkem
v 76 ✕ š 44 cm
Signatura: neznačeno

Konvolut 7 kusů leptů
lept na papíře,konec 30. let
v 16 ✕ š 12 cm

Publikováno: Iva Mladičová (ed.): Jan Kotík, vydala Národní galerie v Praze, 2011, str. 285-287 | nerámováno, volně loženo

olej na plátně
v 57 ✕ š 80 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Proměna nad znamením
kombinovaná technika na plátně, fixováno na překližce,1986 - 87
v 98 ✕ š 105, 5 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora, přímý dar od autora | rámováno

Figura
barevná litografie,1986
v 57 ✕ š 96 cm

rámováno, zaskleno

Nobody - Muž z neznáma I.
v 16 ✕ š 27, 5 cm
Signatura: vpravo a vlevo dole monogramem

Publikováno: Nobody - Muž z neznáma I. str. 150 a 236 | nerámováno, pasparta

Probíhači chrámu
suchá jehla na papíře,1979
v 39, 5 ✕ š 33 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

olej na plátně
v 69 ✕ š 100 cm

monotyp,1962
v 22 ✕ š 33 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, 10/12