Ivan Sedliský
(1926 - 1999)

Dívka se žlutými vlasy

olej na plátně

v 81 ✕ š 65 cm

rámováno

#221328

Jak se dělají kluci
akvarel na papíře,1991
v 45 ✕ š 62 cm

nerámováno, volně loženo

Satyr s flétnou
barevný lept na papíře,1987
v 31, 5 ✕ š 21, 5 cm

nerámováno, volně loženo, 5/100, opus

v 25 ✕ š 16, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Suzanne Valadon s Norou a Georgem Karsovými
kombinovaná technika na papíře,1923
v 28, 5 ✕ š 34, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Olešná
olej na kartonu,1939
v 18 ✕ š 24 cm

rámováno, rám mírně poškozena

Krajina nevylíhlých vajec II.
olej na plátně,1981
v 100 ✕ š 81 cm

rámováno, varianta na obraz z roku 1976

Kozoroh
sklo
v 9, 5 ✕ š 33 cm
akvarel na papíře,1988
v 33 ✕ š 44, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Akt
olej na plátně
v 29, 5 ✕ š 23, 5 cm
Signatura: nečitelně vlevo dole

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Loď při západu slunce
olej na plátně, fixováno na překližku,2000
v 50 ✕ š 70 cm

Provenience: na zadní straně věnování autora | rámováno

tuš na papíře,1952
v 28, 5 ✕ š 42 cm

Sochař s modelem
olej na sololitu,1961
v 36 ✕ š 23 cm

rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozen

Kočka
litografie
v 17 ✕ š 12 cm

pasparta, zaskleno, 130/130

Z cyklu Obličeje
kombinovaná technika na papíře,2019
v 29 ✕ š 41, 5 cm

rámováno, zaskleno

Krajina s červeným míčem a vzducholodí
barevná litografie,1982
v 34 ✕ š 26 cm

Publikováno: Libor Šteffek: Kamil Lhoták, Grafické dílo, Praha 2015, str. 382 | rámováno, zaskleno, 81/200

Ve vinném sklípku
barevná litografie
v 38 ✕ š 54 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 32/150

Okno
tisk z perforovaného plechu,1968
v 53 ✕ š 74 cm

rámováno, zaskleno, 16/50

Jihočeský rybník
olej na kartonu
v 49, 5 ✕ š 70 cm

rámováno

Baletní představení
kombinovaná technika na kartonu
v 58 ✕ š 41 cm

rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno

olej na překližce,1946
v 23 ✕ š 34 cm

Vystavováno: v galerii Elka | rámováno, rám mírně poškozen, číslo soupisu 1230