Quido Roman Kocián
(1928 - 1981)

Sedící dívka

olej na plátně

1942

v 76, 5 ✕ š 66, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

#221296

Náušnice
koláž,1963 - 79
v 47 ✕ š 32, 5 cm

rámováno, zaskleno

Akty
akvarel na papíře,1988
v 68 ✕ š 47 cm

rámováno, zaskleno

Planeta
barevná litografie,1965
v 48 ✕ š 65 cm

tužka na papíře,1971
v 53 ✕ š 35, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

olej na plátně
v 54 ✕ š 70 cm

České středohoří
suchá jehla,1978
v 20 ✕ š 49 cm

Publikováno: Libor Šteffek: Kamil Lhoták, Grafické dílo, Praha 2015, str. 356-357 | rámováno, zaskleno, 2/12

Na břehu
kombinovaná technika na kartonu,1959
v 24, 5 ✕ š 41 cm

Zálesák
kvaš, běloba na papíře,1925
v 35 ✕ š 27 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno

Pavučina
objekt, kombinace materiálů,1979
v 33 cm
Signatura: neznačeno

Publikováno: Jozef Jankovič na Ostravsku

Marco Polo se vrací do Benátek
v 17 ✕ š 23 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 27/63

Akt
olej na plátně
v 29, 5 ✕ š 23, 5 cm
Signatura: nečitelně vlevo dole

Začátek
papírový reliéf,1991
v 18 ✕ š 14,5 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | volně loženo, číslo exempláře 77/100

Stromy / Cesta / Vzdání se třem gráciím
Signatura: dole uprostřed

Zátiší s hruškami
pastel na papíře,1958
v 19, 5 ✕ š 28, 5 cm

Krajina s chalupami
olej na plátně
v 55 ✕ š 95 cm
Signatura: nesignováno

Anu
bronz,2006
v 75 cm

olej na kartonu
v 36 ✕ š 30 cm

rámováno

Diana
bronz na dřevě,1960
v 25, 5 ✕ š 32 cm

Provenience: posouzeno autorem | reliéf, raná práce z dob studií na akademii u prof. Pokorného

Arlecchino
suchá jehla,1943
v 37, 5 ✕ š 27 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Rotace
olej na překližce
v 21 ✕ š 16, 5 cm