Věra Janoušková
(1922 - 2010)

Andělé

2002

v 45 ✕ š 62 cm

rámováno, zaskleno

#233209

Marie s ratolestí
papírový reliéf, zlaceno,1996
v 18 ✕ š 14, 5 cm

Žádost
barevný lept na papíře,1993
v 12 ✕ š 8, 5 cm

rámováno, zaskleno

Návštěva u oční lékařky
barevná pera
v 29, 5 ✕ š 42 cm

nerámováno

Hlava múzy (Anna Svobodová)
bronz, dřevěný podstavec,1972
v 26 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno

Tání
v 70 ✕ š 120 cm

Barevný den
olej na kartonu,2022
v 69, 5 ✕ š 69, 5 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno

Pastorale IX
suchá jehla
v 8, 7 ✕ š 11, 7 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Maxipes Fík
barevná litografie,2021
v 59, 5 ✕ š 83 cm

nerámováno, 26/86

Portrét s fialovou drapérií
olej na plátně,1946
v 75, 5 ✕ š 59, 5 cm

Blues touhy po světle
olej na sololitu,1986
v 102 ✕ š 122 cm

Katedrála
kombinovaná technika na dřevě
v 52, 5 ✕ š 27, 5 cm
litografie
v 32 ✕ š 19, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 63/90

Ukamenování
v 25 ✕ š 20 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno

Dvojitá krajina
kombinovaná technika (akvarel, pastel) na papíře,1955
v 43 ✕ š 32, 5 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa | Publikováno: Musée d'Art Moderne de Paris, Sima, str. 188, obrázek číslo 165 | Vystavováno: Galerie Jean Fournier, Paříž | rámováno, pasparta, zaskleno

Mlýnek
v 15 ✕ š 13 cm

rámováno, zaskleno

Hledači - velký formát
olej na plátně
v 94 ✕ š 145 cm

rámováno

Dobrodružství ve Stínadlech
kombinovaná technika na papíře,2023
v 39 ✕ š 56, 5 cm

Český podzim
tužka na papíře,1938
v 46 ✕ š 30 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

olej na překližce
v 35 ✕ š 50 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

"Ne, neshodil mě!"
v 21 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno