František Muzika
(1900 - 1974)

Český podzim

1938

v 46 ✕ š 30 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

#233161

Ptáčník
olej na plátně,1983
v 90 ✕ š 59 cm

Provenience: na zadní straně štítek z Díla a přípis autora | rámováno

Place Padeloup Paris
olej na plátně,1927
v 55 ✕ š 46 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Dresura II
olej na dřevě,2001
v 62 ✕ š 50 cm

rámováno, 56/01

olej na papíře,1968
v 40, 5 ✕ š 29 cm

Provenience: číslo katalogu 9778, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | rámováno, pasparta, zaskleno

Ležící akt
barevný lept na papíře,1973
v 33, 5 ✕ š 49 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 14/100

Venezia San Marco a Ducal Palace Venezia
akvarel na papíře
v 18 ✕ š 26 cm

konvolut 2 akvarelových kreseb, rámováno, pasparta, zaskleno

V Bretani
akryl na plátně, fixováno na překližce,1990
v 40 ✕ š 50 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát, na zadní straně přípis autora | rámováno

EKN-2
kombinovaná technika na papíře, fixováno na plátně,1973
v 70 ✕ š 50 cm

Lesní a polní varhany
barevná litografie,1987
v 53 ✕ š 37 cm

pasparta, zaskleno, 72/135

Tower Bridge
olej na sololitu
v 51 ✕ š 61 cm
Signatura: vpravo vole

Provenience: na zadní straně dopis od autora | rámováno

Kubistický akt
akvarel na papíře,50. léta 20. století
v 42, 5 ✕ š 27 cm

Provenience: posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem, číslo katalogu 9774 | rámováno, pasparta, zaskleno

Risk - kresba
kombinovaná technika na papíře,1997
v 39 ✕ š 30

rámováno, pasparta, zaskleno

Lesní tůň
v 45 ✕ š 60 cm

rámováno, zaskleno

Rychle - kresba
v 38 ✕ š 30 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Samota u Písku
olej na plátně,1940
v 60 ✕ š 73 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Jakubské náměstí
olej na plátně,1918
v 80 ✕ š 70 cm

patinovaná sádra,1950 - 1955
v 22 ✕ š 28 cm

dřevěný podstavec, výška vč. podstavce 26 cm

Andělé
koláž,2002
v 45 ✕ š 62 cm

rámováno, zaskleno

Konvolut 2 serigrafií
serigrafie
v 20 ✕ š 10 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 189/200 a 168/170