Bohuslav Dvořák
(1867 - 1951)

Letní nálada na venkově

olej na plátně, fixováno na kartonu

v 30 ✕ š 40

rámováno

#233270

Na plovárně
olej na plátně,1989
v 45, 5 ✕ š 37, 5 cm

rámováno

Čtyřnásobný Zeus
koláž,1994
v 27 ✕ š 46

autorsky rámováno, zaskleno

pastel na papíře,1991
v 19 ✕ š 30 cm

Provenience: číslo katalogu 9773, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | rámováno, pasparta, zaskleno

Bílé soustředění
koláž, tempera na desce,1983
v 60 ✕ š 51 cm

Po práci
akvarel na papíře
v 10 ✕ š 17 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Město I
olej na plátně,1977
v 100 ✕ š 140 cm

Provenience: bude přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Pocta Vivaldimu (4 roční období) - velký formát
olej na sololitu,2005
v 105 ✕ š 120 cm

rámováno

Hledači - velký formát
olej na plátně
v 94 ✕ š 145 cm

rámováno

Konvolut 2 ilustrací - Čápe, bílý čápe a Jaro
v 16 ✕ š 23, 5 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno

Krychle
sololit, laky
v 30 ✕ š 40 cm
Z Marseilles
olej na plátně
v 60 ✕ š 81 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno

Muriel a oranžová smrt
barevná litografie,1970-2009
v 43 ✕ š 43 cm
Signatura: vpravo dole slepotiskové razítko

Provenience: na zadní straně autorský štítek | rámováno, zaskleno, 70/100

Dobrodružství ve Stínadlech
kombinovaná technika na papíře,2023
v 39 ✕ š 56, 5 cm

Vesnička
olej na kartonu,1936
v 25 ✕ š 30 cm

Provenience: přiložen znalecký posudek od PhDr. Jána Abelovského, CSc. | rámováno, rám mírně poškozen

Člověk s vodovými barvami
kolorovaný lept na papíře,1987
v 39, 5 ✕ š 32 cm

pasparta, zaskleno, 2/7

Au 986/1000,1933
Ø 19, 75 mm / 3, 49 g

mírně poškozeno

Kvetoucí louka
olej na dřevě,1905
v 18 ✕ š 24 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Ulice
olej na kartonu
v 39 ✕ š 24 cm

rámováno

olej na plátně
v 82 ✕ š 62 cm

rámováno

Duha
litografie
v 22 ✕ š 14 cm

rámováno, zaskleno, papír mírně poškozen, 17/40