Rudolf Němec
(1936 - 2015)

Město I

olej na plátně

1977

v 100 ✕ š 140 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Provenience: přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy

#232983

Tání
v 70 ✕ š 120 cm

litografie
v 32 ✕ š 19, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 63/90

Sedící dívka
barevná suchá jehla,1979
v 29, 5 ✕ š 21 cm

nerámováno

patinovaná sádra,1950 - 1955
v 22 ✕ š 28 cm

dřevěný podstavec, výška vč. podstavce 26 cm

Návštěva u oční lékařky
barevná pera
v 29, 5 ✕ š 42 cm

nerámováno

Z Běstovic
olej na překližce
v 23, 5 ✕ š 17 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, rám a překližka mírně poškozeny

Hlava múzy (Anna Svobodová)
bronz, dřevěný podstavec,1972
v 26 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno

Dresura II
olej na dřevě,2001
v 62 ✕ š 50 cm

rámováno, 56/01

Samota u Písku
olej na plátně,1940
v 60 ✕ š 73 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Pastorale IX
suchá jehla
v 8, 7 ✕ š 11, 7 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Krajina s rybníkem
olej na kartonu
v 50 ✕ š 66 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Marie s ratolestí
papírový reliéf, zlaceno,1996
v 18 ✕ š 14, 5 cm

Dialog
kresba a počáteční tisk
v 28, 5 ✕ š 20, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 1/1

Ulice
olej na kartonu
v 39 ✕ š 24 cm

rámováno

Pokušení Antonína
lept na papíře,1965
v 42, 5 ✕ š 49 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 17/25

EKN-2
kombinovaná technika na papíře, fixováno na plátně,1973
v 70 ✕ š 50 cm

Letní nálada na rybníce
olej na kartonu
v 50 ✕ š 65 cm

rámováno

Ležící akt
olej na kartonu,1922
v 41 ✕ š 60 cm

Po návratu domů
suchá jehla
v 17, 8 ✕ š 12, 7 cm

rámováno, pasparta, zaskleno