Jiří Šindler
(1938 - 2022)

Kouzlo zapomenutých bran

tempera na desce

2012

v 100 ✕ š 100 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, původní stav

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora, na zadní straně přípis autora

#233996

Ó
kombinovaná technika na papíře,1997
v 99 ✕ š 68 cm

rámováno, zaskleno

Plachetnice v Bretani
olej na překližce,1918
v 33 ✕ š 40 cm

Smutek poznání
akryl na sololitu,2008
v 50 ✕ š 38 cm

rámováno

Abstraktní krajina
olej na kartonu,1963
v 31 ✕ š 45 cm

rámováno

Lesní zátiší
olej na kartonu
v 30 ✕ š 40 cm

rámováno

Lexikon
tuš na papíře,1998
v 17, 5 ✕ š 15, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Dámský portrét
olej na plátně,1955
v 65 ✕ š 55 cm

Provenience: Gerald Weinpolter, Miriam Forster, Francois Zdenek Eberl, online catalogue raisonné, G750 | rámováno

Pod Karlovým mostem
v 26, 5 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, původní stav, zaskleno

tempera na papíře,1945
v 44 ✕ š 62 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Týnská ulička
litografie,1965
v 33 ✕ š 45 cm

nerámováno, pasparta, 2/50

Rybář
tuš na papíře,1955
v 12, 5 ✕ š 10, 5 cm

Publikováno: Revír bez hranic | rámováno, zaskleno

Chlapec s puškou
v 18, 5 ✕ š 7, 5 cm

rámováno, zaskleno UV antireflexní sklem

Tůň v Polabí u Kolína
olej na kartonu,kolem 1920
v 52 ✕ š 69, 5 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové | rámováno, rám mírně poškozen

2 x kresba
akvarel na papíře
Signatura: vpravo a vlevo dole

1) 28 x 41 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, datováno 1955 2) 30 x 40 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, datováno 1921

Vinohradská vodárna
v 49 ✕ š 69 cm

Masopust
olejová tempera na dřevě
v 24, 5 ✕ š 20 cm

Panorama ze Seminářské
olej na kartonu
v 43 ✕ š 54 cm

Podvečerní krajina
olej na překližce
v 20 ✕ š 30 cm

rám mírně poškozen

olej na kartonu
v 35 ✕ š 50 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Přezimování
lept na papíře,1968
v 40, 5 ✕ š 29 cm

rámováno, pasparta, zaskleno UV antireflexním sklem