Josef Svoboda
(1901 - 1945)

Lesní zátiší

olej na plátně

v 89 ✕ š 89 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, původní stav

#234159

Ó
kombinovaná technika na papíře,1997
v 99 ✕ š 68 cm

rámováno, zaskleno

Plachetnice v Bretani
olej na překližce,1918
v 33 ✕ š 40 cm

Smutek poznání
akryl na sololitu,2008
v 50 ✕ š 38 cm

rámováno

Masopust
olejová tempera na dřevě
v 24, 5 ✕ š 20 cm

Odpolední piknik
olej na kartonu
v 30 ✕ š 26 cm

rámováno

Abstraktní krajina
olej na kartonu,1963
v 31 ✕ š 45 cm

rámováno

Pohled na horu Říp
olej na plátně,1931
v 90 ✕ š 130 cm

rámováno

Pod Karlovým mostem
v 26, 5 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, původní stav, zaskleno

Lexikon
tuš na papíře,1998
v 17, 5 ✕ š 15, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Sedlice
tempera na kartonu,1933
v 44 ✕ š 60 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

tempera na papíře,1945
v 44 ✕ š 62 cm

Týnská ulička
litografie,1965
v 33 ✕ š 45 cm

nerámováno, pasparta, 2/50

Rybář
tuš na papíře,1955
v 12, 5 ✕ š 10, 5 cm

Publikováno: Revír bez hranic | rámováno, zaskleno

2 x kresba
akvarel na papíře
Signatura: vpravo a vlevo dole

1) 28 x 41 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, datováno 1955 2) 30 x 40 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, datováno 1921

Vinohradská vodárna
v 49 ✕ š 69 cm

Motiv z Kameniček
olej na kartonu,1918
v 52 ✕ š 67 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Panorama ze Seminářské
olej na kartonu
v 43 ✕ š 54 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Podvečerní krajina
olej na překližce
v 20 ✕ š 30 cm

rám mírně poškozen

Zuzana a starci
litografie,2011
v 15 ✕ š 9, 5 cm

nerámováno, Ex libris Stanislav Mlýnek

olej na kartonu
v 35 ✕ š 50 cm

rámováno, rám mírně poškozen