Josef Svoboda

(1901 - 1945)

Rybáři
olej na plátně
v 90 ✕ š 90 cm

rámováno, malba mírně poškozena, krakeláž

Mostar
olej na plátně
v 90 ✕ š 90 cm

rámováno

Rybáři při západu slunce
olej na plátně
v 89 ✕ š 89 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně
v 90 ✕ š 90 cm

rámováno