Václav Špála
(1885 - 1946)

Ovocné zátiší

barevná litografie

1939

v 32, 5 ✕ š 40, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

#234047

Ó
kombinovaná technika na papíře,1997
v 99 ✕ š 68 cm

rámováno, zaskleno

Žena čtvrtečního rána
kolorovaná fotografie,1987
v 37 ✕ š 30 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát | volně loženo, #1909

Smutek poznání
akryl na sololitu,2008
v 50 ✕ š 38 cm

rámováno

Plachetnice v Bretani
olej na překližce,1918
v 33 ✕ š 40 cm

Bílá labuť se otáčí
olej na sololitu
v 40 ✕ š 50 cm

nerámováno

Krajina s řekou
olej na kartonu
v 34 ✕ š 31 cm

rámováno

Masopust
olejová tempera na dřevě
v 24, 5 ✕ š 20 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, původní stav

Odpolední piknik
olej na kartonu
v 30 ✕ š 26 cm

rámováno

Bílé rytmy na černé
dřevoryt na japonském ručním papíře,1920
v 25 ✕ š 40 cm
Signatura: v kameni vpravo a vlevo dole

rámováno, zaskleno UV antireflexním sklem

Abstraktní krajina
olej na kartonu,1963
v 31 ✕ š 45 cm

rámováno

Pohled na horu Říp
olej na plátně,1931
v 90 ✕ š 130 cm

rámováno

2 x ilustrace
propiska, fixa na papíře,1997
v 12, 5 ✕ š 15, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Pod Karlovým mostem
v 26, 5 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, původní stav, zaskleno

Sedlice
tempera na kartonu,1933
v 44 ✕ š 60 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

tempera na papíře,1945
v 44 ✕ š 62 cm

Týnská ulička
litografie,1965
v 33 ✕ š 45 cm

nerámováno, pasparta, 2/50

Rybář
tuš na papíře,1955
v 12, 5 ✕ š 10, 5 cm

Publikováno: Revír bez hranic | rámováno, zaskleno

Motiv z Kameniček
olej na kartonu,1918
v 52 ✕ š 67 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Jediná na světě
v 21 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno

Panorama ze Seminářské
olej na kartonu
v 43 ✕ š 54 cm