Vlastimil Hofman
(1881 - 1970)

Týnská ulička

litografie

1965

v 33 ✕ š 45 cm

nerámováno, pasparta, 2/50

#234110

K povídkám J. Steinbecka
kombinovaná technika na papíře,1960
v 28 ✕ š 18 cm

rámováno, původní stav

Pražský motiv
v 27, 5 ✕ š 34 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, původní stav

2 x ilustrace
propiska, fixa na papíře,1997
v 12, 5 ✕ š 15, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Chalupy u řeky
olej na plátně
v 65 ✕ š 91 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Chalupy na Valašsku
olej na kartonu,1912
v 60 ✕ š 80 cm

Provenience: bude přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

U Sázavy
olej na kartonu
v 28 ✕ š 36 cm

rámováno, původní stav

Sedící dívka
bronz,1940
v 43 cm
Červenec
akvarel na papíře
v 19 ✕ š 19 cm

rámováno, pasparta, zaskleno UV antireflexním sklem

Bez v naší zahrádce
olej na kartonu,1942
v 35 ✕ š 28, 5 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Artistka
barevná litografie
v 46 ✕ š 35 cm

rámováno, zaskleno matným sklem, 13/82

olej na kartonu
v 18, 5 ✕ š 25, 5 cm

rámováno

Zuzana a starci
litografie,2011
v 15 ✕ š 9, 5 cm

nerámováno, Ex libris Stanislav Mlýnek

Pod Karlovým mostem
v 26, 5 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, původní stav, zaskleno

Želva
bronz,1999
v 9, 5 ✕ š 11 cm

9/250

akvarel na papíře
v 42 ✕ š 30 cm

rámováno, zaskleno

Kouzelnické zátiší
olej na plátně,1980
v 25 ✕ š 53 cm

Provenience: na zadní straně štítek z ČFVU | rámováno, mírně poškozeno, původní stav

Kameničky
olej na kartonu
v 52, 5 ✕ š 66, 5 cm

Bílý disk
barevná litografie,1950
v 44 ✕ š 44, 5 cm
Signatura: v kameni vpravo dole

rámováno, zaskleno UV antireflexním sklem, 27/60

Rozhovor
kombinovaná technika na papíře,1907
v 43 ✕ š 36 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Na piedestalu
zinkografie,1996
v 26 ✕ š 15 cm

rámováno, pasparta, zaskleno