Vlastimil Hofman

(1881 - 1970)

Narodil se 27. dubna 1881 v Praze, zemřel 6. července 1970 v Polsko. Česko-polský akademický malíř, představitel symbolismus.

Portrét muže
olej na kartonu,1916
v 47, 5 ✕ š 34 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny