Jiří Šindler
(1938 - 2022)

Vábení

tempera na desce

1985

v 123 ✕ š 123 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, původní stav

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora, na zadní straně přípis autora

#233994

Ó
kombinovaná technika na papíře,1997
v 99 ✕ š 68 cm

rámováno, zaskleno

Žena čtvrtečního rána
kolorovaná fotografie,1987
v 37 ✕ š 30 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát | volně loženo, #1909

Plachetnice v Bretani
olej na překližce,1918
v 33 ✕ š 40 cm

Tůň v Polabí u Kolína
olej na kartonu,kolem 1920
v 52 ✕ š 69, 5 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové | rámováno, rám mírně poškozen

Z Vožicka
olej na kartonu
v 23 ✕ š 31 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Odpolední piknik
olej na kartonu
v 30 ✕ š 26 cm

rámováno

Anu
bronz,2006
v 75 cm

Abstraktní krajina
olej na kartonu,1963
v 31 ✕ š 45 cm

rámováno

Pohled na horu Říp
olej na plátně,1931
v 90 ✕ š 130 cm

rámováno

K Elefantině (Egypt) - miniatura
olej na dřevě
v 11, 5 ✕ š 14, 5 cm

První noc
barevná tuš na papíře
v 29, 5 ✕ š 42 cm

nerámováno

Pod Karlovým mostem
v 26, 5 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, původní stav, zaskleno

Sedlice
tempera na kartonu,1933
v 44 ✕ š 60 cm

tempera na papíře,1945
v 44 ✕ š 62 cm

Týnská ulička
litografie,1965
v 33 ✕ š 45 cm

nerámováno, pasparta, 2/50

Zuzana a starci
litografie,2011
v 15 ✕ š 9, 5 cm

nerámováno, Ex libris Stanislav Mlýnek

Rybář
tuš na papíře,1955
v 12, 5 ✕ š 10, 5 cm

Publikováno: Revír bez hranic | rámováno, zaskleno

3 x ilustrace Imaginární ilustrace
tužka a tuš na papíře
v 24 ✕ š 28 cm

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora, na zadní straně autorské razítko | nerámováno, volná tvorba

Panorama ze Seminářské
olej na kartonu
v 43 ✕ š 54 cm

Podvečerní krajina
olej na překližce
v 20 ✕ š 30 cm

rám mírně poškozen