Jaroslav Horejc
(1886 - 1983)

Dívčí akt s kyticí

v 48 cm

#222315

U kolébky
olej na plátně,1943
v 60 ✕ š 80 cm

rámováno, rám a malba poškozeny

Pohled na New Yorskou burzu
serigrafie
v 53 ✕ š 71 cm

nerámováno, volně loženo, autorský tisk

Karlův most
olej na plátně,1998
v 55 ✕ š 70 cm

rámováno

Narození dítěte
olej na plátně,1896
v 123 ✕ š 172 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Anička, skřítek a slaměný Hubert
barevná litografie,1975
v 37 ✕ š 25, 5 cm

pasparta, zaskleno, 196/200

olej na plátně, fixováno na kartonu,1927
v 28, 5 ✕ š 40 cm

Noční hlídka
v 33, 5 ✕ š 40 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

České Středohoří
kombinovaná technika na papíře,1950
v 13 ✕ š 27 cm

rámováno, zaskleno

Nadzvukový letoun
olej na sololitu,1962
v 37 ✕ š 59 cm

rámováno

Velká loď
barevná litografie,1959
v 38 ✕ š 28 cm

Publikováno: č. soupisu 640 | rámováno, pasparta, zaskleno

Po práci
olej na překližce
v 40 ✕ š 50 cm

rámováno

Podzimní den (Francie)
olej na kartonu,okolo roku 1900
v 45 ✕ š 63 cm

Na sále
v 31 ✕ š 21 cm

rámováno, zaskleno

Odpolední procházka
olej na plátně
v 80, 5 ✕ š 100 cm

Červená a černá
digitální tisk na papíře
v 84 ✕ š 150 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: z rodinné sbírky autora | rámováno, mírně poškozeno

PF 1972 pro Miloše Kopeckého
tuš na papíře,1972
v 14, 5 ✕ š 11 cm

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého, věnování vlevo dole, fotografie nejsou součástí aukce | rámováno

Pár oranžových hemisfér
oranžové optické sklo,2019
v 19, 5 ✕ š 18, 5 ✕ h 19, 5 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát | 2/6

Pivrncovo šťastný desátý
kombinovaná technika na papíře,2009
v 52 ✕ š 40 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

akvarel na papíře,1971
v 62 ✕ š 45 cm

nerámováno

Miloš Kopecký v manéži
olej na plátně
v 20 ✕ š 28 cm
Signatura: uprostřed vpravo